Polityka prywatności

Polityka prywatności serwisu www.rubijuice.com

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest:
Gospodarstwo Sadownicze Mateusz Pluta
ul. Sportowa 32, 89-310 Łobżenica
NIP: 764-244-85-56
zwany dalej administratorem danych.

 1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach: 
  • Realizacja Twoich zamówień
  • Świadczenie usług oferowanych w Sklepie
  • Marketing bezpośredni oferowanych usług i promocji
  • Przesyłanie newslettera
 2. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom ani nie będą przekazywane do państwa trzeciego zgodnie z rozporządzeniem RODO.
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu:
  – niezbędnego dla realizacji obowiązków księgowych związanych z odrębnymi przepisami prawa, a także przez czas odpowiadający długości terminu przedawnienia roszczeń związanych z zakupionymi usługami.
 4. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
 5. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 6. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne.
 7. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.
 8. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis www.sadvit.pl/sklep. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.
  Jeśli maja państwo jakieś uwagi lub zapytania do naszej Polityki Prywatności zachęcamy do kontaktu telefonicznego 795 257 745 lub mailowego office@rubijuice.com