O nas.

Gospodarstwo z tradycjami.

Gospodarstwo działa od trzech pokoleń, zostało założone w 1978 roku. Zlokalizowane jest w województwie wielkopolskim na północnym jego krańcu w miejscowości Łobżenica nad rzeką Łobżonka.

Wspieramy się w bezpośredniej produkcji, służymy sobie pomocą oraz staramy się w dalszym ciągu rozwijać i inwestować w nasze gospodarstwa, aby produkować towar najwyższej klasy.

Woda podstawą owocnej uprawy.

Na wszystkich hektarach naszych gospodarstw posiadamy nowoczesne nawadnianie oraz fertygację. Podajemy roślinom tylko to czego potrzebują w danym momencie ograniczając zużycie nawozów, tak aby nasze uprawy były bezpieczne dla każdego. Nawożenie przy użyciu komputerów nawadniających, które posiadamy, pozwala nam ograniczyć również ilość zużywanej wody. Dzięki temu możemy precyzyjnie ustalać dawki nawozów oraz szybko reagować na zmieniające się potrzeby roślin.

Większość upraw zlokalizowana jest wzdłuż koryta rzeki Łobżonka, z czym wiąże się specyficzny mikroklimat panujący na tym terenie, który niebywale wpływa na intensywny wzrost, dojrzewanie
i wybarwianie się owoców. Każda nasza uprawa jest dla nas cenną nauką, w której staramy się dawać roślinom to czego potrzebują, a woda jest jej podstawą😊