Soki tłoczone.

Soki tłoczone z owoców rosnących w sadach na terenie Doliny Łobżonki.

Owoce wykorzystywane do produkcji naszych soków pochodzą z sadów Doliny Łobżonki. Dolina ta jest jednym z najbardziej czystych regionów Polski i część jej terenów została objęta programem NATURA 2000, w którym sadownictwo objęte jest ściśle określonymi ograniczeniami i zasadami.

Nasze soki produkowane są z owoców najwyższej jakości, które podczas wzrostu są ściśle kontrolowane. Staramy się aby klient – konsument dostał od nas to co najlepsze, dlatego w procesie produkcyjnym owoce tłoczone są na zimno, a sok poddany lekkiej pasteryzacji. Taki proces pozwala na zachowanie wszystkich składników odżywczych oraz gwarantuje świeżość soku.
Dzięki zastosowaniu różnych technik tłoczenia, wprowadzania innowacyjnych rozwiązań oraz automatyzacji możemy wytłoczyć sok z każdego owocu czy warzywa. Cieszy nas kiedy dajemy klientowi świeże i pełne witamin soki.

Rubi Juice dla dzieci w całej Polsce.

Nasze soki zostały docenione przez wiele placówek edukacyjnych. Zyskaliśmy zaufanie intendentów, rodziców oraz sympatię dzieci. Nasze możliwości są duże a pragnienie dzielenia się z dziećmi naszymi sokami nieograniczone.

Zaopatrujemy żłobki, przedszkola, szkolne stołówki oraz programy wspomagające zdrowe żywienie
u najmłodszych w całej Polsce. Cieszy nas podawanie zdrowych soków do posiłków, które przynoszą wiele korzyści a dzięki szerokiej gamie opakowań jest to również ekonomiczne.

Opakowanie 200ml ze słomką podbiło serca rodziców pod względem bezpieczeństwa oraz wygody, zmieści się w kieszonkę plecaka, torebkę czy nerkę i zawsze można mieć je pod ręką. Kolorowe opakowanie jest rozpoznawane i wywołuje uśmiech na twarzy najmłodszych co jest dodatkowym motorem napędzającym nas do działania.

Nasze dostawy odbywają się praktycznie każdego dnia, zasięgiem obejmujemy cały kraj. Jeżeli zechcesz to już jutro możesz otrzymać najświeższą porcję zdrowia w worku bag in box lub małym kieszonkowych opakowaniu.

Usługi Tłoczenia powierz nam swoje owoce.

Jako Gospodarstwo Sadownicze posiadające własną tłocznię oraz wykwalifikowanych pracowników świadczymy usługi tłoczenia z powierzonych owoców i warzyw. Jeśli posiadacie Państwo swoje owoce to my zajmiemy się nimi profesjonalnie i z najwyższą starannością. Każdy produkt, który do nas trafi sprawdzamy pod względem jakości i przydatności do spożycia. Następnie w sposób zautomatyzowany myjemy, rozdrabniamy i tłoczymy na zimno. Potem sok poddajemy łagodnej pasteryzacji i pakujemy w opakowania przez Państwa wybrane. Oferujemy worki bag in box o pojemności 2, 3, 5,10, 20 czy nawet 200l. Aby uatrakcyjnić zakres naszych usług wprowadziliśmy również możliwość rozlewu w opakowanie szklane 300 ml.

Naszym celem jest wspomaganie małych przedsiębiorstw, sadowników oraz ogrodników. Dajemy możliwość wytłoczenia soków już od 150kg owoców/warzyw. Usługi zawsze planujemy z minimum 3 dniowym wyprzedzeniem. Aby zapewnić najwyższa jakość naszych usług kierujemy się wzajemnym szacunkiem oraz punktualnością.

Kompleksowo zajmiemy się Twoimi Owocami.

Odbierzemy od Ciebie owoce.

Oczyścimy i umyjemy.

Wytłoczymy.

Poddamy lekkiej pasteryzacji.

Rozlejemy do wybranych opakowań.

Dostarczymy gotowy sok w określone miejsce.

Zarezerwuj termin już dziś!

Zadzwoń bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej za Tłoczenie Soków